default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 25.06.2019, Saat: 20:23

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 1629
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Yığılca Tatları Görücüye Çıktı.
Yazar: moderator
Yorumlar: 0
Okunma: 4,400
17.11.2015 22:10
Son Yorum: moderator

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1630 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: Bugün 20:23
[Resim: 1_8d1l0.jpg]

Yığlca nın Temsilcileri Hemşeri derneklerimizin ve Saklı Kent Fm Grubunun Yığılca yı ve Yığılca nın değerlerini tanıtmak amacıyla çıkmış oldukları yolda son hızla ilerledikleri öğrenildi.

[Resim: BULU_DEMA_m7q1i.jpg]

[Resim: SARI+kopya.jpg]

Yığılca' lı iş Adamı İbrahim SÖĞÜT beyin sponsorluğunda 1 Şubat 2015 tarihinde yerinin ve içeriğinin daha sonra duyurulacağı Tüm Menüsünün Yığılca'dan götürüleceği İzmit de bir kahvaltı program tertipleyen derneklerimiz ile Saklı Kent Fm Grubunun birlikteliği ayrı bir heyecan ve mutluluk oluşturmaktadır.Programda Yığılca nın tanıtımı amaçlı resim sergisi düzenlenecektir. Ayrıca Yığılca lı sanatçılarımızın da programımıza renk katması için çalışmaların devam ettiği öğrenilmiştir.

[Resim: YOLCULAR+LOGO.jpg]

Sivil Toplum Örgütü olmanın bilinci ile hareket eden derneklerimiz. Bu güne kadar halkımızı bilinçlendirmek için yoğun çalışma içerisinde olduklarını bu günden sonra da Halkımızı ve ikamet ettikleri yerlerde Yığılca yı ve Yığılca nın değerlerini tanıtmak için Yığılca nın gönül elçileri olmaya devam edeceklerini söylediler.

[Resim: ERE_D0L_DD.jpg]

[Resim: 10712836_1536047689945521_9172387968165027278_n.png]

[Resim: 13_saggx.jpg]

[Resim: YI_D0-DER+BOLU.jpg]

[Resim: YI_D0ILCA+MERKEZ+LOGOSU.jpg]

[Resim: D_DCZCEL_DDLER.jpg]

Bakan Fikri IŞIK,İstanbul Valisi, Kocaeli Valisi,Düzce Valisi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı, Bolu Belediye Başkanı, Bölge Milletvekilleri ile Tüm ilçe Kaymakamları, Belediye Başkanları,Kocaeli (izmit ) Protokolu Türkiye İçerisinde faaliyet gösteren Tüm derneklerimizin Yönetim kurullarının ve Kocaeli deki vatandaşlarımızın davet edildiği Programa Yığılca Kaymakamı Sayın ÖZCAN' nın sınırsız destek verdiği öğrenilmiştir. Kendisine Yığılca'lılar adına teşekkür ederiz. Henüz basım aşamasında olan davetiye kendisine daha sonra takdim edilecektir.

[Resim: kaymakam1.jpg]

Davetiyemiz baskıdadır. Tüm dostlar davetlidir.Ben Yığılca lıyım diyen herkes istisnasız davetli olmak ile birlikte Yığılca yı merak eden nasıl bir yer anlatıldığı gibi mi yoksa farkı varmı diyenleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tüm Süpriz çalışmalar ve misafirler ile görülmemiş bir organizasyonda buluşmak üzere; 15 Şubat 2015 Pazar günü Saat:10:00 da Yalı Mahallesi Eski Hükumet Caddesi No:13 Deniz köşkü Restaurant DARICA / KOCAELİ de birlikte olmak umudu ile

[Resim: DAVET_DDYE3.jpg]

[Resim: MECL_DDS+S_DDTE..jpg]

15 ŞUBAT 2015 PROGRAMI İÇİN TBMM ÇALIŞMALARI
BİZİ AĞIRLAYAN TÜM TBMM MECLİSİ MENSUPLARINA VE EKİPLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

[Resim: MECL_DDS+YEMEKHANE.jpg]

[Resim: MECL_DDS+K_DCL_DDS_DD.jpg]

[Resim: MECL_DDS+KOR_DDDORU+2.jpg]

[Resim: B_DDL_DDM+SANAY_DD+4.jpg]

A dan Z ye Yığılca ( Saklı Kent ) Kahvaltı Programına tam bir ay kala TBMM'İNDEKİ temsilcilerimizi ziyaret eden Saklı Kent Fm Grubu ve Dernekler birliği adına Yılmaz YURTSEVEN G.Ç.D.D Düzce'liler Dernek Başkanı Mustafa KIR Bey TBMM inden istediklerini aldılar.

[Resim: S_DDTE_5skaa.jpg]

15 Ocak 2015 tarihinde Mustafa KIR Bey Kar ile mücadele altında olan Yığılca ilçesine ilçe Kaymakamı Sayın Mehmet ÖZCAN ve Belediye Başkanı Muzaffer YİĞİT ve ilçemizin Dernek Başkanı İbrahim ÇENGEL bey İle görüştü.KIR tam destek ile Düzce iline geçti İl Protokolünü de ziyaret eden KIR başta Vali Yardımcımız Salih KARABULUT'un sıcak karşılaması ile ziyaretlerini tamamladı. Valimiz Ali İhsan SU başta olmak üzere herkesten katılım sözü alın KIR son hazırlıkları ve rütujları tamamlamak üzere Sergide kullanılacak fotoğraflar ile birlikte Kocaeli iline gitmek üzere yola çıktı.

Saklı Kent Fm Grubu ve Dernekler Birliğine Başarılar Diliyoruz.

[Resim: 2_nhzj8.jpg]

[Resim: SON+_C7ALI_DEMA.jpg]

[Resim: 111.jpg]

Konu Bağlantı Araçları
Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Konusunun Linki Direkt Link
Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Konusunun HTML Kodu HTML Link
Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Konusu BBCode Linki BBCode Link
Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yığılca Tatları Görücüye Çıktı. moderator 0 4,400 17.11.2015 22:10
Son Yorum: moderator

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı indir, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Videosu, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı online izle, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Bedava indir, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Yükle, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Hakkında, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı nedir, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı Free indir, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı oyunu, Derneklerimiz Körfez de Tanıtım Turuna Çıktı download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: