default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 15.10.2019, Saat: 13:48

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 1849
  • Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız.
Yazar: moderator
Yorumlar: 0
Okunma: 3,127
11.09.2015 23:28
Son Yorum: moderator
Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik.
Yorumlar: 1
Okunma: 1,140
Bugün 13:48
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Okunma: 995
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ.
Yorumlar: 1
Okunma: 1,997
Yığılca' da İlkler Yaşanmaya Devam Ediyor.
Okunma: 2,119

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi.

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1850 - Yorum Toplam Yorumlar: 1
Konu Kalitesi: % 1

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: Bugün 13:48
09 Mart 2015 tarihinde Balabalon Alabalık tesisleri Yığılca’nın geleceği ile ilgili önemli bir toplantıya ev sahipliği yaptı.

09 Mart 2015 tarihinde hiçbir kurum veya kuruluş yönlendirmesi olmadan Yığılca Sivil Toplum Kuruluşları Yığılca Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İbrahim ÇENGEL Beyin çağrısı üzerine 09 Mart 2015 tarihinde Yığılca’yı konuşmak tartışmak ve artık bir somut adım atmak adına Balabalon Alabalık tesislerinde bir araya geldiler.

[Resim: 2_x2vp7.jpg]

09 Mart 2015 tarihinde saat:20:00 yi gösterdiğinde Yığılca Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÇENGEL Bey, Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Veli VERGİLİ, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi ve Yığılca Belediyesi Encümeni Orhan ACAR, Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel ÇAMLI,SS.Esnaf Kefalet ve Kredi Koop. Başkanı Erhan KAYA, Kızılay Başkanı Ömer ÖZTÜRK, Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Hasan YILDIZ, Yığılca Spor Başkanı Yardımcısı Ahmet PINAR, Türk Hava Kurumu Başkanı Cemalettin KALAYCI ve Yığılca Belediyesi Encümenlerinden Adnan KAYA tesislere geldi.

[Resim: 4_405xj.jpg]

Yığılca Kaymakamı Sayın Mehmet ÖZCAN beyin önderliğinde 07 Şubat 2015 tarihinde aynı mekanda yapılan toplantıda alınan kararların geçen zaman zarfı içerisinde uygulama ve geri dönüş aşamasındaki durumları tek tek alındı.

[Resim: 5_vsdov.jpg]

Yaklaşan Turizm sezonunda Yığılca İlçesinde acilen çözülmesi gereken sorunlardan birisi olan konaklama sorununun, Yığılca Öğretmen evininin, dizaynından geçtiği ve bu konuda Yığılca Kaymakamı Sayın Mehmet ÖZCAN beyin Özellikle önem verdiği ve üzerinde durduğu Kaymakamlık imkanları ile konaklamaya hazır hale getirilen öğretmen evinin son durumu değerlendirildi.

[Resim: 11064454_1041372139211335_310306931_o+_281_29.jpg]

[Resim: 10_b6ogz.jpg]

Çekilen fotoğraflar üzerinden son değerlendirmeye yapan heyet Yığılca’nın tanıtımı konusunda Saklı Kent Fm Grubu ve Dernekler Birliğinin 22 Mart 2015 tarihinde Kdz.Ereğli de yapacağı programa tam kadro katılma kararı aldı.

[Resim: 8_p46x0.jpg]

Toplantıyı organize eden Başkan ÇENGEL Kdz.Ereğli de meydana gelen gelişmelerin ardından netleşmesini bekledikleri konuları en kısa zamanda tekrar toplanarak ele alacaklarını, bu konuda hem fikir olduklarını, bir sonraki toplantının zamanının ve tarihinin daha sonra ortak karar ile belirleneceğini,yaklaşan yaz aylarının kaybedecek zamanımız olmadığının habercisi olduğunu belirtti. Bizler Yığılca nın adını Dünya’ya duyurmak için zaman ayrımı yapmadan çalışıyoruz. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın hiçbir kaygı ve beklenti içerisinde değiliz. Bu konuda da beklenti ve kaygı içerisinde olanları Yığılca ya hizmete davet ediyoruz. Dedi.

[Resim: 9_bnx7r.jpg]

Konu Bağlantı Araçları
STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Konusunun Linki Direkt Link
STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Konusunun HTML Kodu HTML Link
STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Konusu BBCode Linki BBCode Link
STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. moderator 0 3,127 11.09.2015 23:28
  Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. moderator 1 1,140 Bugün 13:48
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ moderator 0 995 Bugün 13:48
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ. moderator 1 1,997 Bugün 13:48
  Yığılca' da İlkler Yaşanmaya Devam Ediyor. moderator 0 2,119 Bugün 13:48

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. indir, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Videosu, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. online izle, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Bedava indir, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Yükle, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Hakkında, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. nedir, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. Free indir, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. oyunu, STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: