default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 07.12.2019, Saat: 07:57

Konu Bilgileri
  • Yazar: saklikentfm
  • Okunma: 646
  • Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ
Yazar: saklikentfm
Yorumlar: 0
Okunma: 1,171
06.08.2015 23:47
Son Yorum: saklikentfm

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Fatih KILIÇ

Yazar Konuyu Başlatan: saklikentfm - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 647 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

saklikentfm
Admin Grubu
Admin Grubu
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 48
Yorum Sayısı: 51
Rep Puanı: 2

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 06.07.2015 00:08
(Bu konu en son: 06.07.2015 Tarihinde, Saat: 00:10 düzenlenmiştir. Düzenleyen: saklikentfm.)
[Resim: 2_27_06_15_12_45_14.jpeg]

1984 yılında Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde doğdu. İlköğretimini, Ereğli Dikmen İlkokulunda 1994 yılında, Ortaokulu, Atatürk Orta Okulunda 1997 yılında ve Lise öğrenimini ise Ereğli Mehmet Ali ve Kadri Yılmaz Kardeşler Lisesi Süper Lise kısmında 2001 yılında mezun olarak tamamladı. 2007 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2015 yılında Shota Rustaveli Devlet Üniversitesinde Beşeri Bilimler Fakültesi Avrupa Dil Çalışmaları Bölümünde İngiliz Filolojisi Dilbilim alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2007 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Yabacı Diller Yüksekokulunda Hazırlıklar okulunda okutman olarak göreve başladı. 2011 yılında vatani görevinden döndükten sonra aynı yıl Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda okutman olarak göreve başladı. Akademik çalışmalarını öğrenci merkezli eğitim, öğrenci merkezli konuşma (speaking) eğitimi, öğrencileri bilgisayar destekli sınav yapma, öğrencilerin konuş becerilerini bilgisayar destekli yöntemlerle değerlendirilmesi üzerine akademik çalışmalar üzerine yoğunlaşmıştır. 2014 yılında Yabancı Diller Yüksekokulu müdür yardımcılığına atanan Fatih KILIÇ halen bu görevini yürütmektedir.

[Resim: 2_27_06_15_1_05_50.jpeg]

Konu Bağlantı Araçları
Fatih KILIÇ Konusunun Linki Direkt Link
Fatih KILIÇ Konusunun HTML Kodu HTML Link
Fatih KILIÇ Konusu BBCode Linki BBCode Link
Fatih KILIÇ Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ saklikentfm 0 1,171 06.08.2015 23:47
Son Yorum: saklikentfm

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Fatih KILIÇ indir, Fatih KILIÇ Videosu, Fatih KILIÇ online izle, Fatih KILIÇ Bedava indir, Fatih KILIÇ Yükle, Fatih KILIÇ Hakkında, Fatih KILIÇ nedir, Fatih KILIÇ Free indir, Fatih KILIÇ oyunu, Fatih KILIÇ download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: