default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 16.09.2019, Saat: 02:51

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 536
  • Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Mehtap BAYRİ

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 537 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 30.07.2015 20:24
[Resim: 2_30_07_15_9_22_18.jpeg]

17 Mart 1977, Mardin Doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Babasının mesleği öğretmen olmasından dolayı, Mardin doğumlu olan oyuncu, aslen Düzce ili Yığılca ilçesindendir. Daha sonra babası Düzce’ye tayin oldu. Çocukluğu, Düzce’nin roman mahallesinde geçti. 12 yaşında İstanbul’da Vefa Lisesi’ne yazılıp, yatılı okudu.

Lise yıllarında tiyatroya ilgi duyan Bayri, liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi kazanamayınca Düzce Şehir Tiyatrosu’na girdi. Daha sonra sınavları kazanarak eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.

Daha sonra mezun olduğu okulda Drama eğitmenliği yaptı. Baba mesleği olan öğretmenliği çok sevdiği için, İstanbul Gazi Mahallesi’nde iki yıl ilköğretim öğretmenliği yaptı. 66 tane öğrencisi vardı.

Daha sonra mesleğine geri dönen Bayri, çeşitli tiyatro oyunlarında, sinema filmlerinde ve tv dizilerinde oynadı. Sanatçı aynı zamanda, İstanbul Meydan Sahnesi’nde görev yaptı.

Özel hayatında evinde kedileriyle yaşayan oyuncu, Düzce’de roman mahallesinde büyümesinden dolayı dans etmeyi çok sevmektedir. İyi bir fotoğraf gözü olan Bayri, fotoğrafcılıkla ilgilenmektedir. Aynı zamanda düz yazı yazmaktadır. Tenis oynayıp, kaya tırmanışı yapmayı da çok sevmektedir.

Mine Artu’nun yazdığı, Necmi Yapıcı ile “Benimle Delirir misin?” isimli 2 kişilik bir oyunda, uzun soluklu Türkiye ve Avrupa turneleri yapmıştır.

Sizlerin Varlığı ile yayın hayatına devam edecek olan Stemize ilginizden dolayı teşekkür ederim

Konu Bağlantı Araçları
Mehtap BAYRİ Konusunun Linki Direkt Link
Mehtap BAYRİ Konusunun HTML Kodu HTML Link
Mehtap BAYRİ Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mehtap BAYRİ Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Mehtap BAYRİ indir, Mehtap BAYRİ Videosu, Mehtap BAYRİ online izle, Mehtap BAYRİ Bedava indir, Mehtap BAYRİ Yükle, Mehtap BAYRİ Hakkında, Mehtap BAYRİ nedir, Mehtap BAYRİ Free indir, Mehtap BAYRİ oyunu, Mehtap BAYRİ download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: