default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 07.12.2019, Saat: 07:57

Konu Bilgileri
  • Yazar: saklikentfm
  • Okunma: 1170
  • Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Fatih KILIÇ
Yazar: saklikentfm
Yorumlar: 0
Okunma: 646
06.07.2015 00:08
Son Yorum: saklikentfm

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ

Yazar Konuyu Başlatan: saklikentfm - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 1171 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

saklikentfm
Admin Grubu
Admin Grubu
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 48
Yorum Sayısı: 51
Rep Puanı: 2

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 06.08.2015 23:47
[Resim: 456_07_08_15_12_46_37.jpeg]

07.02.1969 de Yığılca’nın Bekirler Köyü’nde dünyaya gelen Dr. İsmail KILIÇ, ilköğrenimini Yığılca Bekirler Köyü İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise Yığılca Lisesi’nde tamamlamıştır. 1989 yılında üniversite sınavını kazanıp, 1989-1990 öğretim yılında Trakya Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünde yükseköğrenimine başlamış ve 1993 yılında dereceye girerek başarılı bir şekilde Kimya bölümünden mezun olmuştur. Yükseköğrenimi esnasında hem çalıştı, hemde Erdemir Demir Çelik Fabrikasında alanı ile ilgili stajını yaptı.

Üniversiteyi kazandığı yılda Yığılca Orman işletme Müdürlüğü’nde mevsimlik işçi olarak görevde bulunan Dr Kılıç, bu görevi Yükseköğrenimi boyunca yaz aylarında Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde farklı görevlerde (müdürlüğün çeşitli bölgelerinde fidan dikimleri gibi) bulunarak mevsimlik işçi olarak devam ettirdi.

1993 yılında bitirdiği Ünivesite’de lisans döneminden hocalarının tavsiyesi ile Biyokimya alanında Yüksek lisansa başlayan Dr. Kılıç, Yüksek lisans öğrenimine devam ederken aynı Üniversitenin Eğitim Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. 1996 yılında yüksek lisansını bitirdi ve aynı alanda aynı yıl Doktora eğitimine başladı. Doktora çalışmasının konusu; babasının tarlalarında yetiştirdiği fındık tohumları üzerine yaptığı “Batı Karadeniz Bölgesinde Yetiştirilen Fındık Tohumundan Lipaz Saflaştırılması ve Karakterizasyonu” üzerine oldu ve bu çalışmayı 2002 yılında tamamladı.

Araştırma görevliliği esnasında Fakülte Araştırma Görevlisi temsilciliği ve Üniversite Araştırma Görevlisi temsilciliği gibi görevlerde bulundu. 2005 yılında araştırma görevlisi olarak görev yaptığı fakülteye öğretim üyesi olarak göreve başladı ve bu görevi halen sürdürmektedir. Bu görev esnasında “İlköğretim Bölüm başkan yardımcılığı, Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi Bölümü ve İlköğretim Bölüm başkanlığı, Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı başkanlığı, Eğitim Fakültesi Dekanlığı Dekan Yardımcılığı görevlerinde bulundu ve halen Arda Meslek Yüksekokulu Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Dekan Yardımcığı esnasında Eğitim Fakültesinin yeni binasının yapılmasında büyük emekleri ve gayretleri olmuştur. Bu görevler haricinde çeşitli görevlerde de bulunan Dr. Kılıç, verilen tüm görevleri layıkıyla yapmaya çalıştı.

Dr. Kılıç’ın uluslararası dergilerde yayınlanan 10 makalesi, uluslararası kongrelerde sunulan 12 çalışması, ulusal alanda da çalışmaları bulunmakta olup ve bir kitapta da bölüm yazarlığı mevcuttur. Bilimsel alanda 3 proje yürütücülüğü, 3 yüksek lisans öğrencisine de tez tamamlama görevlerinde bulunmuştur. Eğitim çalışmalarına devam etmekte olan Dr. Kılıç’ın eşi öğretmenlik görevi yapmakta ve evli çiftin iki çocukları bulunmaktadır.

Konu Bağlantı Araçları
Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Konusunun Linki Direkt Link
Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fatih KILIÇ saklikentfm 0 646 06.07.2015 00:08
Son Yorum: saklikentfm

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ indir, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Videosu, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ online izle, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Bedava indir, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Yükle, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Hakkında, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ nedir, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ Free indir, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ oyunu, Yrd.Doc.Dr. İsmail KILIÇ download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: