default avatar Hoşgeldin, Ziyaretçi: Aşağıdaki form ve bağlantıları kullanarak sitemize giriş/kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 Şifremi Unuttum?  Yardım  Üye Ol Tarih: 21.05.2019, Saat: 07:20

Konu Bilgileri
  • Yazar: moderator
  • Okunma: 3056
  • Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0
Paylaş:

Konuyu Okuyanlar

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Konu içi Arama..

Hızlı Menü
Hızlı Menü:

Benzer Konular Listesi
Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik.
Yazar: moderator
Yorumlar: 1
Okunma: 1,105
Bugün 07:20
Son Yorum: moderator
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Yorumlar: 0
Okunma: 962
YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ.
Okunma: 1,239
Yığılca' da İlkler Yaşanmaya Devam Ediyor.
Yorumlar: 0
Okunma: 1,377
STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi.
Okunma: 1,113

Benim ek kutum
Benim sidebox kutu içeriğim

Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız.

Yazar Konuyu Başlatan: moderator - Görüntüleme - Okunma Okunma Sayısı: 3057 - Yorum Toplam Yorumlar: 0
Konu Kalitesi: % 0

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

moderator
Admin Grubu
Admin Grubu
Default Avatar
Durum: Çevrimdışı
Konu Sayısı: 1317
Yorum Sayısı: 1,635
Rep Puanı: 0

Kişisel Bilgileri: v
Yorum: #1
Konu Tarihi: 11.09.2015 23:28
(Bu konu en son: 12.09.2015 Tarihinde, Saat: 00:26 düzenlenmiştir. Düzenleyen: moderator.)
[Resim: 2_12_09_15_12_12_05.jpeg]

11.09.2015 Tarihinde Yığılca Kaymakamı Sayın M. Furkan SANCAKTUTAR makamında Yığılca Kültür,Turizm,Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İbrahim ÇENGEL ve Yığılca’nın Şairi, Köşe Yazarı, Saklı Kent fm Grubu Yöneticisi ve Oyuncu Sabri ARIKAN’ı ağırladı.

Sayın SANCAKTUTAR’ın Misafirleri randevu saatinde Saat:14:30 da makamında idi. Misafirlerini makamında güler yüzle karşılayan SANCAKTUTAR ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sabri ARIKAN’nın adını duyduğunu ve çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren SANCAKTUTAR Yığılca’nın dışa açılımı ve tanıtımı açısından Akademik personele Sanatçılara ve tüm değerlere ihtiyacı olduğunu Okullarda yapılacak olan organizasyonlar bu değerleri ön plana çıkarmayı planladığını söyledi. Sabri ARIKAN Sayın Kaymakam SANCAKTUTAR’ a imzalı bir adet şiir kitabını hediye etti.

Başkan ÇENGEL; 2015 yılı içerisinde Saklı kent fm Grubu ile Dernekler birliğinin ortaklaşa yaptığı ve Merkez olarak bu faaliyetlere yaptıkları katkılardan, bahsetti. Bu tür faaliyetlerin Yığılca’nın ve Yığılcalıların tanıtımı konusundaki önemine dikkat çeten

Başkan ÇENGEL Yığılca Merkez derneği olarak son noktayı Yığılca da koyamamanın üzüntü ve sıkıntısını halen içerisinde yaşadığını dile getirdi.
Düzce Üniversitesinin her ilçede bir kolu var iken neden Yığılca ilçesinde bir yüksek okulunun olmamasına bir anlam verememeğini söyleyen Başkan ÇENGEL’e Sayın Kaymakam SANCAKTUTAR bu konuda çalışmalarımız hızla devam ediyor kısa zamanda sonuç alacağımızı umuyorum dedi. Mutlaka Düzce üniversitesinin Yığılca da bir kolunun olması gerektiğini vurgulayan SANCAKTUTAR bu konunun siyasi boyutuna parmak bastı.

Yığılca’ya geleli çok kısa bir zaman olmasına rağmen ilçe insanının sevdiğini ve ilçeye hizmet etmekten onur duyduğunu söyleyen Kaymakam SANCAKTUTAR’a Başkan ÇENGEL hizmet konusunda beraber hareket etmekten onur duyacaklarını bu konuda sürekli yanında olmanın huzur ve mutluluğunu kendilerinden esirgenmemesini istedi.

Kaymakam Sayın SANCAKTUTAR Yedigöller Yolu üzerinde Keskin Virajlarda düzenleme çalışmalarının bir kato ile devam ettiğini en kısa zamanda sonuç almayı öngördüklerini söyledi.

Yaklaşık 1 Saat Süren ve hoş bir sohbet havasında geçen buluşma en kısa zamanda ortaya konması planlanan program ve projeleri değerlendirmek üzere tekrarlanması dileği ile son buldu.

Kaymakam Sayın M. Furkan SANCAKTUTAR misafirlerini makam kapısına kadar uğurladı. Başkan ÇENGEL Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti şu sözleri ile noktaladı. “ İLKLERİ YAŞAMAK HOŞ VE GÜZELDİR. UMUYORUM Kİ SAYIN SANCAKTUTAR İLE İLKLERİ YAŞAYACAĞIZ”

[Resim: 2_12_09_15_12_12_05.jpeg]

Sizlerin Varlığı ile yayın hayatına devam edecek olan Stemize ilginizden dolayı teşekkür ederim

Konu Bağlantı Araçları
Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Konusunun Linki Direkt Link
Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yığılca yı Gümüşova da temsil ettik. moderator 1 1,105 Bugün 07:20
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ moderator 0 962 Bugün 07:20
  YIĞILCA KÜLTÜR,TURİZM,DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİM DEĞİŞTİRDİ. moderator 1 1,239 Bugün 07:20
  Yığılca' da İlkler Yaşanmaya Devam Ediyor. moderator 0 1,377 Bugün 07:20
  STK larını Bu Kez Yığılca Aşkı Bir Araya Getirdi. moderator 1 1,113 Bugün 07:20

Konu ile Alakalı Anahtar Kelimeler

Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. indir, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Videosu, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. online izle, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Bedava indir, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Yükle, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Hakkında, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. nedir, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. Free indir, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. oyunu, Yığılca'nın Değerlerini Ön Plana Çıkaracağız. download

Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü:
Hızlı Menü: